Winner's Bracket                
                 
  Farmington Orange 1013             
  Farmington, MN(8)             
                 
                 
  Sat 10:30AM Farmington Orange 108           
  F4  (19)           
Silver Bullets Reff 8               
Lexington, MN(1)               
Sat 9:00AM Silver Bullets Reff 2             
F1                
Stillwater Red 10U1               
Stillwater, MN                
    Sat 3:00PM Farmington Orange 108         
    F3  (25)         
White Bear Lake Bear14               
White Bear Lake, MN(2)               
Sat 9:00AM White Bear Lake Bear11             
F2  (9)             
Hastings Blue Odman 1               
Hastings, MN                
  Sat 12:00PM White Bear Lake Bear2           
  F1              
Mendota Heights Red 1               
Mendota Heights, MN(3)               
Sat 9:00AM Eagan Sireno 10U6             
F3                
Eagan Sireno 10U7               
Eagan, MN                
      Sun 10:30AM     Farmington Orange 10   
      F3      (28)   
Forest Lake Rangers 12               
Forest Lake, MN(4)               
Sat 9:00AM Forest Lake Rangers 5             
F4  (10)             
East Ridge Gold 10U0               
Woodbury, MN                
  Sat 12:00PM Forest Lake Rangers 8           
  F2  (20)           
Cottage Grove Green 5               
Cottage Grove, MN(5)               
Sat 10:30AM Cottage Grove Green 1             
F1                
Hudson Navy 10U2               
Hudson, WI                
    Sat 3:00PM Rosemount Irish Benn2         
    F4            
Farmington Black 10U2               
Farmington, MN(6)               
Sat 10:30AM Farmington Black 10U0             
F2  (11)             
Apple Valley Fusion 1               
Apple Valley, MN                
  Sat 12:00PM Rosemount Irish Benn10      Sun 1:30PM  
  F3         F3  (29) 
Rosemount Irish Benn15               
Rosemount, MN(7)               
Sat 10:30AM Rosemount Irish Benn6             
F3                
Lakeville Lightning 0               
Lakeville, MN                
                 
Loser's Bracket                
                 
East Ridge Gold3               
Loser 4(12)               
Sat 12:00PM Hudson Navy 10U4          Sun 3:30PM 
F4  (16)          F3  
Hudson Navy 10U15Sat 1:30PM Silver Bullets Reff 8    Rosemount Irish     
Loser 5 F4  (21)    Loser 25(27)     
  Silver Bullets 8             
  Loser 8              
Apple Valley Fu6  Sat 4:30PM Silver Bullets Reff 4         
Loser 6(13)  F1  (23)         
Sat 1:30PM Lakeville Lightning 0             
F1  (17)             
Lakeville Light7Sat 3:00PM Eagan Sireno 10U1Sun 9:00AM Silver Bullets Reff 7Sun 12:00PM    
Loser 7 F1   F3  (26)F4      
  Eagan Sireno 101             
  Loser 9              
      Forest Lake Ran3       
      Loser 20       Loser 28  
  Stillwater Red 1          If 1st Loss  
  Loser 1(15)             
  Sat 1:30PM Cottage Grove Green 1  Sun 10:30AM Mendota Heights Red      
  F3  (22)  F4        
  Cottage Grove G4             
  Loser 10              
Hastings Blue O2  Sat 4:30 PM Mendota Heights Red 7         
Loser 2(14)  F2  (24)         
Sat 1:30PM Mendota Heights Red 8             
F2  (18)             
Mendota Heights10Sat 3:00PM Mendota Heights Red 5Sun 9:00AM Mendota Heights Red 8       
Loser 3 F2   F4          
  Farmington Blac1             
  Loser 11              
      White Bear Lake6         
      Loser 19