Winner's Bracket                
                 
Waite Park Blue 10U15               
Waite Park, MN(1)               
Sat 8:00AM Waite Park Blue 10U3             
F1  (25)             
Big Lake Gold 10U3               
Big Lake, MN                
  Sat 3:30PM Prior Lake Chrome 109           
  F1  (41)           
Prior Lake Chrome 1012               
Prior Lake, MN(2)               
Sat 8:00AM Prior Lake Chrome 109             
F2                
CA Heat Black 10U7               
Crystal, MN                
    Sun 8:00AM Prior Lake Chrome 10         
    F1  (53)         
Brooklyn Park Carmon10               
Brooklyn Park, MN(3)               
Sat 8:00AM Brooklyn Park Carmon7             
F3  (26)             
Cambridge-Isanti Blu8               
Cambridge, MN                
  Sat 3:30PM Brooklyn Park Carmon6           
  F2              
St. Louis Park Oriol20               
St. Louis Park, MN(4)               
Sat 8:00AM St. Louis Park Oriol4             
F4                
Bloomington Blast Wh10               
Bloomington, MN                
      Sun 11:45AM        
      F1  (59)       
Princeton Black 10U11               
Princeton, MN(5)               
Sat 9:15AM Princeton Black 10U8             
F1  (27)             
Titans Black 10U0               
Le Center, MN                
  Sat 3:30PM Princeton Black 10U8           
  F3  (42)           
Chanhassen Gold 10U3               
Chanhassen, MN(6)               
Sat 9:15AM Rockford Black 10U2             
F2                
Rockford Black 10U9               
Rockford, MN                
    Sun 8:00AM Princeton Black 10U         
    F2            
ROSA Waldoch 10U10               
Rogers, MN(7)               
Sat 9:15AM ROSA Waldoch 10U10             
F3  (28)             
OMGAA Storm Black 104               
Maple Grove, MN                
  Sat 3:30PM ROSA Waldoch 10U2           
  F4              
Burnsville Black 10U10               
Burnsville, MN(8)               
Sat 9:15AM Burnsville Black 10U2             
F4                
Rockford Green 10U5               
Rockford, MN                
        Sun 2:15PM      
        F1  (62)     
Jordan Maroon 10U15               
Jordan, MN(9)               
Sat 10:30AM Jordan Maroon 10U6             
F1  (29)             
Chaska Yellow 10U2               
Chaska, MN                
  Sat 4:45PM Jordan Maroon 10U3           
  F1  (43)           
Tonka Black Simpson 8               
Minnetonka, MN(10)               
Sat 10:30AM Tonka Black Simpson 5             
F2                
OMGAA Storm White 106               
Osseo Maple Grove, MN                
    Sun 8:00AM Andover Tessum 10U         
    F3  (54)         
Orono Blue 10U7        Sun 4:15PM    
Orono, MN(11)        F1  (63)   
Sat 10:30AM Soderville Blue Blak10             
F3  (30)             
Soderville Blue Blak8               
Ham Lake, MN                
  Sat 4:45PM Andover Tessum 10U11           
  F2              
Andover Tessum 10U15               
Andover, MN(12)               
Sat 10:30AM Andover Tessum 10U12             
F4           Sun 5:30PM    
Richfield White Grah3          F1    
Richfield, MN                
      Sun 11:45AM        
      F2          
Prior Lake Navy 10U13               
Prior Lake, MN(13)               
Sat 11:45AM Prior Lake Navy 10U14           
F1  (31)      Winner 61      
Orono Red 10U0               
Orono, MN                
  Sat 4:45PM Prior Lake Navy 10U8         
  F3  (44)      Loser 62    
Chaska Gold 10U12          If 1st Loss    
Chaska, MN(14)               
Sat 11:45AM Chaska Gold 10U0             
F2                
Wayzata Blue 10U0               
Plymouth, MN                
    Sun 8:00AM Buffalo Purple 10U         
    F4            
Prior Lake Gold 10U4               
Prior Lake, MN(15)               
Sat 11:45AM Chaska Purple 10U0             
F3  (32)             
Chaska Purple 10U6               
Chaska, MN                
  Sat 4:45PM Buffalo Purple 10U9           
  F4              
Buffalo Purple 10U9               
Buffalo, MN(16)               
Sat 11:45AM Buffalo Purple 10U6             
F4                
Coon Rapids Black 103               
Coon Rapids, MN                
                 
Loser's Bracket                
                 
Chaska Yellow 12               
Loser 9(17)               
Sat 1:00PM OMGAA Storm White 100             
F1  (33)             
OMGAA Storm Whi15Sat 6:00PM Waite Park Blue 10U2         
Loser 10 F1  (45)    Loser 54(57)     
  Waite Park Blue11             
  Loser 25              
Orono Blue 10U5  Sun 9:15AM St. Louis Park Oriol3         
Loser 11(18)  F1  (49)         
Sat 1:00PM Richfield White Grah3             
F2  (34)             
Richfield White6Sat 6:00PM St. Louis Park Oriol10Sun 10:30AM ROSA Waldoch 10USun 1:00PM    
Loser 12 F2   F1  (55)F1  (60)   
  St. Louis Park 7             
  Loser 26              
Orono Red 10U3    ROSA Waldoch 1010         
Loser 13(19)    Loser 42          
Sat 1:00PM Wayzata Blue 10U4             
F3  (35)             
Wayzata Blue 1015Sat 6:00PM Rockford Black 10U6  Sun 11:45AM      
Loser 14 F3  (46)  F3        
  Rockford Black 10             
  Loser 27              
Prior Lake Gold9  Sun 9:15AM Rockford Black 10U6         
Loser 15(20)  F2  (50)         
Sat 1:00PM Prior Lake Gold 10U5             
F4  (36)             
Coon Rapids Bla8Sat 6:00PM Prior Lake Gold 10U2Sun 10:30AM Brooklyn Park Carmon  Sun 2:15PM  
Loser 16 F4   F2     F2  (61) 
  Burnsville Blac4             
  Loser 28              
Big Lake Gold 112    Brooklyn Park C7         
Loser 1(21)    Loser 41          
Sat 2:15PM Big Lake Gold 10U12             
F1  (37)             
CA Heat Black 16Sat 7:15PM Big Lake Gold 10U3         
Loser 2 F1  (47)    Loser 53(58)     
  Tonka Black Sim11             
  Loser 29              
Cambridge-Isant10  Sun 9:15AM Cambridge-Isanti Blu5         
Loser 3(22)  F3  (51)         
Sat 2:15PM Cambridge-Isanti Blu12             
F2  (38)             
Bloomington Bla9Sat 7:15PM Cambridge-Isanti Blu10Sun 10:30AM Prior Lake Navy 10USun 1:00PM Sun 3:00PM  
Loser 4 F2   F3  (56)F2   F1 Winner to
  Soderville Blue4            Game 62
  Loser 30              
Titans Black 106    Prior Lake Navy11         
Loser 5(23)    Loser 44          
Sat 2:15PM Chanhassen Gold 10U6             
F3  (39)             
Chanhassen Gold8Sat 7:15PM Chanhassen Gold 10U12  Sun 11:45AM      
Loser 6 F3  (48)  F4        
  Chaska Gold 10U4             
  Loser 31              
OMGAA Storm Bla8  Sun 9:15AM OMGAA Storm Black 102         
Loser 7(24)  F4  (52)         
Sat 2:15PM OMGAA Storm Black 1014             
F4  (40)             
Rockford Green 0Sat 7:15PM OMGAA Storm Black 1013Sun 10:30AM Jordan Maroon 10U     
Loser 8 F4   F4       Loser 59  
  Chaska Purple 12             
  Loser 32              
      Jordan Maroon 19         
      Loser 43