Winner's Bracket                  
                   
  SPNAR Blue 14U9               
  St. Paul, MN(3)               
  Sat 8:00 SPNAR Blue 14U5             
  F1  (29)             
  Woodbury Blue 14U0               
  Woodbury, MN                
    Sat 3:30 SPNAR Blue 14U4           
    F4  (45)           
  SCC Black 14U7               
  Hammond, WI(4)               
  Sat 8:00 SCC Black 14U4             
  F4                
  Hudson Navy 14U1               
  Hudson, WI                
      Sun 8:00 SPNAR Blue 14U9         
      F2  (57)         
  Grantsburg Pirates 112               
  Grantsburg, WI(5)               
  Sat 8:00 Grantsburg Pirates 16             
  F5  (30)             
  Centennial White 14U1               
  Circle Pines, MN                
    Sat 3:30 Grantsburg Pirates 12           
    F5              
  Wolfpack White 14U6               
  Cottage Grove, MN(6)               
  Sat 9:30 Wolfpack White 14U5             
  F2                
  Northfield Maroon 142               
  Northfield, MN                
        Sun 12:30 SPNAR Blue 14U2       
        F2  (63)       
  MVSA Green 14U11               
  Mounds View, MN(7)               
  Sat 9:30 MVSA Green 14U2             
  F3  (31)             
  Roseville Silver 14U4               
  Roseville, MN                
North Polars Rubbelk21  Sat 5:00 Forest Lake Maroon 12           
North St. Paul, MN(1)  F2  (46)           
Sat 8:00 North Polars Rubbelk1               
F2  (17)               
St. Paul Highland Wh8Sat 12:30 Forest Lake Maroon 17             
St Paul, MN F3                
  Forest Lake Maroon 115               
  Forest Lake, MN                
      Sun 8:00 Osceola Chieftains 13         
      F3            
  Ellsworth Janke 14U5               
  Ellsworth, WI(8)               
  Sat 9:30 Osceola Chieftains 110             
  F1  (32)             
  Osceola Chieftains 18               
  Osceola, WI                
    Sat 5:00 Osceola Chieftains 14           
    F3              
  Farmington Orange 1422               
  Farmington, MN(9)               
  Sat 9:30 Farmington Orange 143             
  F4                
  Lakeville Thunder Bl0               
  Lakeville, MN                
          Sun 3:30 Ellsworth Diercks 1415     
          F3  (66)     
  Apple Valley Fusion 11               
  Apple Valley, MN(10)               
  Sat 9:30 Apple Valley Fusion 2             
  F5  (33)             
  Mendota Heights Whit2               
  Mendota Heights, MN                
    Sat 5:00 Ellsworth Diercks 148           
    F1  (47)           
  Ellsworth Diercks 1410               
  Ellsworth, WI(11)               
  Sat 11:00 Ellsworth Diercks 145             
  F2                
  South St. Paul Packe0               
  South St. Paul , MN                
Lakeville Thunder Bl11    Sun 8:00 Ellsworth Diercks 145         
Lakeville, MN(2)    F1  (58)         
Sat 8:00 Lakeville Thunder Bl0        Sun 6:30 Ellsworth Diercks 14   
F3  (18)        F3  (67)   
North Branch Vikings3Sat 12:30 Hudson Silver 14U8             
North Branch, MN F1  (34)             
  Hudson Silver 14U3               
  Hudson, WI                
    Sat 5:00 Hudson Silver 14U6           
    F4              
  North Polars Black 14               
  North St. Paul, MN(12)               
  Sat 11:00 New Richmond Black 11             
  F3           Sun 8:00   
  New Richmond Black 15          F3    
  New Richmond, WI                
        Sun 12:30 Ellsworth Diercks 143       
        F3          
  Spartans 14U10               
  Inver Grove Heights , MN(13)               
  Sat 11:00 Spartans 14U6      SPNAR Blue 14U4     
  F1  (35)      Winner 65      
  Prescott Fortney 14U2               
  Prescott, WI                
    Sat 5:00 Spartans 14U12         
    F5  (48)      Loser 66    
  Mahtomedi Blue 14U1          If 1st Loss    
  Mahtomedi, MN(14)               
  Sat 11:00 River Falls 14U5             
  F4                
  River Falls 14U15               
  River Falls, WI                
      Sun 8:00 Spartans 14U3         
      F4            
  Chisago Lakes Wildca2               
  Lindstrom, MN(15)               
  Sat 11:00 Centennial Black 14U4             
  F5  (36)             
  Centennial Black 14U5               
  Circle Pines, MN                
    Sat 6:30 Centennial Black 14U4           
    F2              
  Randolph Rockets 14U16               
  Randolph, MN(16)               
  Sat 12:30 Randolph Rockets 14U3             
  F2                
  MVSA Black 14U1               
  Mounds View, MN                
                   
Loser's Bracket                  
                   
  Mendota Heights8               
  Loser 10(21)               
  Sat 2:00 Mendota Heights Whit1             
  F2  (44)             
  South St. Paul 7Sat 8:00 Randolph Rockets 14U0    Spartans 14U11     
  Loser 11 F4  (49)    Loser 58(61)     
    Randolph Rocket7             
    Loser 36              
  Lakeville Thund  Sun 9:30 River Falls 14U11         
  Loser 18(27)  F2  (53)         
St. Paul Highla3Sat 2:00 Roseville Silver 14U1             
Loser 1(19)F2  (43)             
Sat 12:30 Roseville Silver 14U6Sat 8:00 River Falls 14U5Sun 11:00 River Falls 14U5Sun 2:00 Spartans 14U1   
F4   F1   F2  (59)F2  (64)   
Roseville Silve8  River Falls 14U9             
Loser 7   Loser 35              
  Prescott Fortne3    Grantsburg Pira3         
  Loser 13(22)    Loser 45          
  Sat 2:00 Mahtomedi Blue 14U1             
  F3  (42)             
  Mahtomedi Blue 13Sat 8:00 Mahtomedi Blue 14U5  Sun 12:30 River Falls 14U4     
  Loser 14 F3  (50)  F1        
    New Richmond Bl0             
    Loser 34              
  Chisago Lakes W24  Sun 9:30 Chisago Lakes Wildca7         
  Loser 15(23)  F3  (54)         
  Sat 2:00 Chisago Lakes Wildca4             
  F1  (41)             
  MVSA Black 14U1Sat 8:00 Chisago Lakes Wildca8Sun 11:00 Forest Lake Maroon 14  Sun 3:30 Spartans 14U3 
  Loser 16 F2   F3     F1  (65) 
    Apple Valley Fu1             
    Loser 33              
  Woodbury Blue 114    Forest Lake Mar9         
  Loser 3(24)    Loser 46          
  Sat 2:00 Woodbury Blue 14U7             
  F4  (40)             
  Hudson Navy 14U2Sat 6:30 Farmington Orange 148    Osceola Chiefta0     
  Loser 4 F5  (51)    Loser 57(62)     
    Farmington Oran12             
    Loser 32              
  Centennial Whit4  Sun 9:30 Farmington Orange 145         
  Loser 5(25)  F1  (55)         
  Sat 2:00 Northfield Maroon 141             
  F5  (39)             
  Northfield Maro8Sat 6:30 MVSA Green 14U1Sun 11:00 Hudson Silver 14U6Sun 2:00 Hudson Silver 14U0Sun 5:00 SPNAR Blue 14U
  Loser 6 F4   F1  (60)F3   F3 Winner to
    MVSA Green 14U12            Game 66
    Loser 31              
  North Polars Ru1    Hudson Silver 19         
  Loser 17(28)    Loser 47          
North Branch Vi1Sat 3:30 North Polars Rubbelk4             
Loser 2(20)F1  (38)             
Sat 12:30 North Polars Black 10Sat 6:30 Wolfpack White 14U5  Sun 12:30 Hudson Silver 14U8     
F5   F1  (52)  F4        
North Polars Bl7  Wolfpack White 11             
Loser 12   Loser 30              
  Ellsworth Janke8  Sun 9:30 SCC Black 14U6         
  Loser 8(26)  F4  (56)         
  Sat 3:30 Ellsworth Janke 14U8             
  F2  (37)             
  Lakeville Thund6Sat 6:30 SCC Black 14U9Sun 11:00 SCC Black 14U5    SPNAR Blue 14U4 
  Loser 9 F3   F4       Loser 63  
    SCC Black 14U9             
    Loser 29              
        Centennial Blac1         
        Loser 48